W maju w naszym przedszkolu odbył się dzielnicowy przegląd ” Muzyki poważnej w interpretacji dzieci” . W tym roku motywem przewodnim była polska muzyka filmowa , a więc mogliśmy zobaczyć przepiękne chorografie do utworów polskich kompozytorów z takich filmów , jak : „Trędowata” , „Czarne chmury” , „Pan Tadeusz” , „Ziemia obiecana” i wiele innych.

W całym przedszkolu , w każdej grupie raz w miesiącu był organizowany jeden dzień tematyczny . Jednym z takich dni był dzień matematyczny.

dav

dav

dav

dav

dav

Grupa „Krasnale” brała udział w bardzo ważnym projekcie uczącym nas tolerancji i integracji w ramach współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych nr 90 .

Nie sposób wymienić wszystkich konkursów , przeglądów , festiwali i pokazów , w których nasze przedszkolaki prezentowały swoje zdolności i umiejętności . Pod spodem znajdą Państwo zdjęcia z:

Festiwalu Piosenki i Tańca Ludowego

Festiwal piosenki anglojęzycznej

Turniej wiedzy ekologicznej , w którym zajęliśmy I miejsce

Konkurs recytatorski

W tym roku szkolnym Sówki wzięły udział w wielu projektach , innowacjach i nowatorskich działaniach edukacyjnych.

Rozszyfrowywały tajniki kodowania :

Współpracowały z firmą Remi w projekcie Akademia klocków KORBO

 

 

 

 

I wiosna przyszła …ze słońcem i kwiatami…A żeby kwiatów było więcej …zabawimy się w małych ogrodników

 

 

 

 

 

A w połowie marca świętowaliśmy odejście mroźnej zimy. Wszystkie grupy uczciły to zielonym ubraniem , a grupa Pszczółki urządziła konkurs na Marzannę

.

 

 

 

Lubimy też świętować w naszym przedszkolu. Tym razem  „czerwony dzień pełen miłości”

 

I cudowny bal karnawałowy pełen kolorowych strojów i świetnej , wesołej zabawy!!!

 

 

Czy jesień , czy zima , czy mróz leciutki trzyma , nasze kochane przedszkolaki  zwiedzają i na wycieczkach wszelakich chętnie nową wiedzę zdobywają.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

 

 

 

 

Jedna z naszych grup , a dokładnie SÓWKI nawiązała współpracę z firmą REMI – producentem fantastycznych klocków KORBO , które zrobiły furorę wśród przedszkolaków. Życzymy udanej zabawy!!!

btr

btr

btr

btr

btr

btr

btr

 

 

 

 

 

W czas zimny , w czas zimowy każdy na przyjście Mikołaja powinien być gotowy. Listy dzieci piszą , robią ozdoby i bombki  malują. W świąteczny czas wprowadziła wszystkich przedszkolaków wycieczka do Bombkolandii oraz spotkanie z Mikołajem w przedszkolu.

 

 

 

 

 

 

 

W podziękowaniu Wszystkim Naszym Nauczycielom i Pracownikom Naszego Przedszkola

 

22.09.2018 r. pożegnaliśmy lato i przywitaliśmy jesień zabawą , zagadkami , konkursami. Nikt się nie smucił , za to wszyscy bawili się w najlepsze!!!

 

Tak było w roku szkolnym 2017/18 . Jak zwykle w naszym przedszkolu dużo się działo i na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Nie mamy wątpliwości , że po wakacjach rozpoczniemy kolejny ciekawy rok .