I wiosna przyszła …ze słońcem i kwiatami…A żeby kwiatów było więcej …zabawimy się w małych ogrodników

dav

dav

dav

dav

dav

rbthdr

btr

btr

btr

 

 

 

 

A w połowie marca świętowaliśmy odejście mroźnej zimy. Wszystkie grupy uczciły to zielonym ubraniem , a grupa Pszczółki urządziła konkurs na Marzannę

.

 

 

 

Lubimy też świętować w naszym przedszkolu. Tym razem  „czerwony dzień pełen miłości”

 

I cudowny bal karnawałowy pełen kolorowych strojów i świetnej , wesołej zabawy!!!

 

 

Czy jesień , czy zima , czy mróz leciutki trzyma , nasze kochane przedszkolaki  zwiedzają i na wycieczkach wszelakich chętnie nową wiedzę zdobywają.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

 

 

 

 

Jedna z naszych grup , a dokładnie SÓWKI nawiązała współpracę z firmą REMI – producentem fantastycznych klocków KORBO , które zrobiły furorę wśród przedszkolaków. Życzymy udanej zabawy!!!

btr

btr

btr

btr

btr

btr

btr

 

 

 

 

 

W czas zimny , w czas zimowy każdy na przyjście Mikołaja powinien być gotowy. Listy dzieci piszą , robią ozdoby i bombki  malują. W świąteczny czas wprowadziła wszystkich przedszkolaków wycieczka do Bombkolandii oraz spotkanie z Mikołajem w przedszkolu.

 

 

 

 

 

 

 

W podziękowaniu Wszystkim Naszym Nauczycielom i Pracownikom Naszego Przedszkola

 

22.09.2018 r. pożegnaliśmy lato i przywitaliśmy jesień zabawą , zagadkami , konkursami. Nikt się nie smucił , za to wszyscy bawili się w najlepsze!!!

 

Tak było w roku szkolnym 2017/18 . Jak zwykle w naszym przedszkolu dużo się działo i na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Nie mamy wątpliwości , że po wakacjach rozpoczniemy kolejny ciekawy rok .