Archive for the ‘Bez kategorii’ Category

https://www.siepomaga.pl/maciej-szczepaniak

Szanowni Państwo,

informujemy, iż ze względu na przedłużające się nieobecności pracowników gr. „Jeżyki” i „Krasnale” w terminie 23-27.11. zostaną połączone. W przypadku dużej ilości dzieci może nastąpić przydział do innych grup.

Dyrekcja


Dzień dobry,

w związku z tym, iż nie do wszystkich Państwa dotarła informacja o otwarciu grupy, informuję, że od poniedziałku tj. 16.11 2020r. grupa będzie czynna.

Jednak ze względu na braki kadrowe, w tym także nieobecność nauczycieli i obsługi przypisanych do grupy, organizacja pracy grupy będzie inna.

W poranek poniedziałkowy dzieci schodzą się w swojej grupie, po śniadanku przejdą do grup, w których będą do końca tygodnia. Informacja, w której grupie jest dziecko   będzie umieszczona przy domofonie grupy.

Jednocześnie proszę, aby osoby odbierające dziecko miały przy sobie dokument potwierdzający tożsamości.

Dyrektor Przedszkola nr 243

PŁATNOŚCI ZA ŻYWIENIE

Szanowni Państwo, w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, w bieżącym miesiącu nie będą pobierane płatności za żywienie dzieci w przedszkolu za m-c grudzień.

Jednocześnie bardzo proszę o uregulowanie zaległości.

Wszelkie informacja dotyczące aktualnego stanu finansów, udzielane będą drogą telefoniczną bądź mailową w godzinach pracy placówki.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji

T: 22 611 92 96 e: platnosci243@interia.pl

 Życzę Państwu zdrowia i z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Intendent przedszkola 243

Szanowni Państwo,

w  związku z absencją kadry pedagogicznej w dniach 09 – 13.11.2020r. zajęcia w gr. „Krasnale” zostają za zgodą Organu prowadzącego zawieszone. O dalszych decyzjach powiadomimy Państwa w dn. 13.11.2020r.

Dyrekcja

Szanowni Państwo,

w  związku z absencją kadry pedagogicznej w dniach 05 – 06.11.2020r. zajęcia w gr. „Krasnale” zostają za zgodą Organu prowadzącego zawieszone. O dalszych decyzjach powiadomimy Państwa w piątek.

Dyrekcja

W związku z wejściem całego kraju w strefę żółtą i w trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych zajęcia taneczne odbywające się po godzinie 17:00 zostają zawieszone do odwołania.

GALERIA
Akademia KORBO P-243